münevver karabulut cinayeti

şurda..

1 kez ağzı olan konuşmuş:

Adsız dedi ki...

http://hanifgundem.blogspot.com/2009/07/o-sperm-kime-ait.html

o sperm kime ait
selam selam

MUNEVVER KARABULUT CINAYETI

Munevver in donunda bulunan sperm izi cesetten mi bulasti ???

Bir kac yil once izmit te ki tecavuz olayinin failleri de bu isin arkasinda mi ???

VALI nin yegeni GOKALP SEYMEN bu isin neresinde ???

izmit nufus mudurlugunun arsivinde neler oluyor ???

Basbakan a yapilan suikast girisimi !! Eski mitci nuri gundes in Kocaeli valiligindeki baglantilari

http://hanifgundem.blogspot.com/2009/05/vezir-dusmemeli.html

DIKKAT USTTEKI YAZI CEVIK BIR VE NURI GUNDES ICERI ALINMADAN YAZILDI !!!

SEREFINIZ VARSA PESINE DUSUN !!!
http://www.odatv.com/Siyaset/basbakan_munevver_cinayetinde_neden_susmali-16484.html

Başbakan Erdoğan, “Medyada cinayetin tüccarlığı yapılıyor. Karabulut’un ajandasının servis edilmesi hoş değil” dedi.Başbakanın bu konuda açıklama yapması gerekirken medyayı suçlaması Münevver Karabulut’un arkadaşları tarafından yapılan bir protestoya dikkat çekti.

Karabulut’un arkadaşları bu durumu, internet sitesinde kurdukları “AKP’den açıklama bekliyoruz” adlı grupta protesto etti.Neden AKP’den açıklama beklediler?

Çünkü Cem Garipoğlu’nun annesi Tülay Makbule Garipoğlu AKP üyesi. Cinayetin gerçekleştiği Başakşehir’den 29 Mart’taki yerel seçimlerde AKP’den belediye meclis üyesi adayıydı.

'Kesik baş' cinayetinde Münevver Karabulut'un babası kızının körebe oynarken 4-5 kişi tarafından bıçaklandığını ileri sürdü

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetay&ArticleID=937562&Date=25.05.2009&CategoryID=77


İSTANBUL - Etiler'de başı vücudundan ayrılmış halde bir çöp konteynırında cesedi bulunan Münevver Karabulut'un babası, kızının ya Cem Garipoğlu'nun ailesinin sırlarını öğrendiği için öldürüldüğünü yahut da ayinde öldürülmüş olabileceğini öne sürdü. Baba Süreyya Karabulut, "3-5 kişi bir araya gelip, kızımla körebe oynadılar. Gözleri kapalı olarak önüne gelen bıçak darbesi ile kızımı öldürmeye çalıştı" dedi.

Cinayet ilk işlendiği gün bütün herkez böyle bir vahşet olmaz demişdi…Birileri izlediği filmden dolayı birleride başka türlü şeyler söylediler.Süreyya Karabulut (Münevver’in babası) cinayetin satanist bir ayin olduğunu bu cinayetin birden fazla kişinin işlediğini ilk günden itibaren söylemişti ve otopsi raporu çıkıncada söyledikleri doğrulanmıştı.Süreyya Karabulut bu cinayetin önü alınmazsa bu tür cinayetlerin devam edececeğini söyliyor

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=199304

Adli Tıp skandalıyla ilgili bir acı itiraf da Türkiye'nin tekniker yetiştiren tek okulu Mersin Üniversitesi Adlı Tıp Teknikerliği'nden Yrd. Doç. Hakan Kar'dan geldi: Bakanlık kadro açmıyor, mezunlarımız işsiz. Otopsiye temizlikçi ve aşçılar giriyor.


Altinoluk/Balikesir

http://www.haber7.com/haber/20071126/Kocaeli-valisini-yikan-tecavuz.phpGökhan Karabulut´n haberi

Kocaeli’ni karıştıran olay, 14 yaşındaki kız öğrenci Y. Y.’nin ailesinin savcılığa suç duyurusunda bulunmasıyla ortaya çıktı.

ANAHTAR İSTEDİLER

Geçtiğimiz hafta cumartesi günü meydana gelen olayda, Özel bir lisenin öğrencileri G.S. (14), S.B. (15) ve C. C. (15), aynı okuldaki bir kız öğrencinin doğumgünü kutlaması için kent merkezindeki bir bowling salonunda buluştu.

Gençler arasında bulunan ve CHP Kocaeli Merkez İlçe eski başkanlarından birinin de oğlu olan G.S., hem öğretmeni hem de akrabası olan Gürcan S.’yi telefonla arayarak evinin anahtarını istedi.Her turlu soru ve sorunlariniz icin:

Frau madam mesude von aiberg


Bilgi icin telefonumuz:0505 722 80 39

Adres: iskele mahallesi Fatih caddesi no:70
Altinoluk/Balikesir